Başa

ÜRÜNLER » SPA » Kar Odası

Kar Odası

Kar odası SPA merkezleri için eşsiz ve yenilikçi bir üründür. Sauna ve Wellness sevenler vücutlarını sauna ve buhar odasından çıktıktan sonra kan dolaşımlarımda uygun bir şekilde özellikle büyüleyici bir metotla soğutma imkanı bulacak. Tıbbi şartlarda kar ile soğutma sade ve yumuşak bir yoldur. Çünkü soğutma muamelesi soğuk suya dalma gibi tamamen ve biranda ortaya çıkmaz. Bu yüzden kalp ve dolaşım sistemine de faydalıdır. Kar odası Sauna ve Wellness alanları için sadece cazibeli değil aynı zamanda eşsiz bir deneyim tadacağınız bir sistemdir. Kardan adam yapmak veya kartopu oynamak size heyecan verecektir. Üretilen karda herhangi bir kimyasal veya katkı maddesi yoktur.
 
KAR ODASI (MAGIC SNOW ROOM) Teknik Özellikler:
 
• Kar Odası Kapısı: 75cm x 175 cm (Net) geçişli poliüretan malzemeden izolasyonu ve tasarıma uygun kaplama malzemesi ile kompozit olarak imal edilen özel kar odası kapısı.
 
• Soğutma Sistemi: Soğutma grubu üniteleri ile senkronize çalışır, Kullanıcı sağlığını olumsuz etkilemeyecek şekilde uzman kadromuz tarafından tasarlanmıştır.
 
• Kar Odası Ilıklık: Kar Odasına geçmeden ön bir oda seklide tasarlanan bu bölüm; Hem ısı kayıplarını önemli ölçüde azaltır, hem de kullanıcı sağlığı açısından büyük önem taşır.
 
• Kar Odası Aydınlatma Sistemi: Kar Odası aydınlatma sistemi görsel açıdan büyük önem taşır. İstenilen tasarıma göre son teknoloji Power Led ve Fiber Optik Aydınlatma sistemi kullanılacaktır.
 
• Kar Odası Defrost Sistemi: Kar Odası tabanı elektrikli ısıtma sistemi ile donatılmıştır. Temizlik veya Kapalı durumda kalmak istenildiğinde çabuk ve kolay bir şekilde kar eritebilmek için tasarlanmıştır.
 
• Kar Odası iç Mekan Tasarımı: Kar Odası iç iç mekan tasarımında Cr-Ni Paslanmaz çelik ve diğer uygun dekor malzemeleri kullanılabilir.
 
KAR ODASI İç tasarım, Mimari Uygulama, Dağıtım ve Pazarlama GÜNSU AŞ tarafından sağlanmaktadır.

Fotoğraf Galerisi