Başa

ÜRÜNLER » Genel Hijyen » » Forest Profesyonel Endüstriyel Genel Temizlik Ürünleri

» Forest Profesyonel Endüstriyel Genel Temizlik Ürünleri

 

FOREST Yüzey Temizliği

Genel yaşam alanlarında temizlik, hem görünüm, hem de sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle banyo ve tuvaletlerde, insan sağlığını tehdit edecek unsurların oluşması kaçınılmazdır.

GÜNSU Yüzey Temizliği ürün grubu, genel yaşam alanlarında temizlik sağlarken, özellikle sağlık açısından tehlike arz eden alanlarda insan sağlığı için hijyen sağlayacak ürünlerden oluşmaktadır. Belirlenen periyodik uygulamalar ile yapılan temizlikler kir birikimini engelleyerek, hem yaşam alanlarının güzel ve temiz görünmesini, hem de sağlık açısından hijyenik ortamlar sağlar.

FOREST Kişisel Bakım

FOREST markası ile sunulan kişisel bakım ürün grubu, her bir üründen beklediğiniz sonuçları alabilmek için en etkili ve kaliteli maddeler ile formüle edilmiş ürünlerden oluşmaktadır. İnsan ve çevre sağlığına zararı bulunmayan bu maddeler, cildiniz ile mükemmel uyum sağlayarak hijyen sağlamaktadır.

Yaşam standartlarının artması ile paralel olarak, kişisel bakım ürünlerini kalite ve çeşitlilik olarak her geçen gün arttırmakta, bu konuda AR-GE çalışmalarımızı güçlendirmekteyiz.

Fotoğraf Galerisi