Başa

ÜRÜNLER » Süs ve Peyzaj Havuzları » Gösteri Havuzları

Gösteri Havuzu Yapımı ve Projesi

Gösteri Havuzu Yapımı ve Projesi

Süs havuzları, görsel ve estetik olarak mimari yapı ile bütünleşen, suyun farklı formalarda ve ölçülerde hareketlendirilmesi ile yapılan havuzlardır. Durgun havuzlardan başlayıp danslı ve müzikli havuzlara kadar birçok çeşidi bulunan süs havuzları, günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SÜS HAVUZU OASE ORTAKLIĞI İLE GÜNSU TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. AŞAĞIDAKİ VİDEODAN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SÜS HAVUZUNU İZLEYEBİLİRSİNİZ.

GÜNSU, Türkiye`nin en büyük süs havuzlarının bulunduğu Mardan Palace gösteri havuzlarını Antalya Kundu bölgesinde Alman OASE firması işbirliği ile hizmete sunmuştur. Ayrıca Marmaris Angels Peninsula Otel Süs Havuzları (KEYLAND) yine OASE –GÜNSU işbirliği ile 2010 yılında başarıyla hizmete açılmıştır. Firmamız, 1980 den bu yana yüzlerce süs havuzu, şelale, fıskiye sistemleri ve yapay göletlerle sektöre adını yazdırmıştır. Yerli ve yabancı çözüm ortaklarımızla, her türlü projede çözüm sunan firmamız, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak dünyadaki sektörel gelişmeleri 30 yılı aşkın tecrübesiyle birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edecektir.

 
Fotoğraf Galerisi