Başa

ÜRÜNLER » Yüzme Havuzları » Açık Yüzme Havuzu Yapımı

Açık Yüzme Havuzu Yapımı ve Projelendirilmesi

Antalya havuz firmaları arasında en eskisi ve en tecrübelisi olan Günsu AŞ'nin refaransları arasında Türkiye^nin en büyük yüzme havuzları yer almaktadır. Türkiye'nin en büyük yüzme havuzunu yapan havuz şirkesi Günsu AŞ'dir. Yine Türk,ye'nin en büyük yüzme havuzlarının ilk üçünün tüm proje ve mekanik taahhüdü Günsu AŞ'ye aittir.

Alntalya Havuz Şirketleri sıralamasında 30 yıldır lider firma pozisyonunu koruyan şirketimiz. Hazır havuzdan, süs havuzuna, olimpik havuzdan, kaydırak havuzlarına kadar her alanda uzman hizmet sağlamaktadır.

Açık mekan yüzme havuzları, günümüzde en çok tercih edilen havuz tiplerindendir. Derinlikleri ihtiyaca göre değişmekle beraber, ülkemizde 140 cm derinliği yaygın olarak kullanılmaktadır. Açık mekan yüzme havuzlarında, farklı ihtiyaçlara göre su ısıtma ya da soğutma sistemleri kurulabilir. Kullanım amacına göre; tuzlu su, termal su ya da şebeke suyu kullanılabilir. Havuz filtrasyonu, kullanılan suyun özelliklerine bağlı olmadan, havuzun en önemli bileşenidir. Havuz formları, çevresel yapılara ve mimari öğelere bağlı olarak; üstten taşmalı, gizli savaklı ya da skimmerli olarak tasarlanabilmektedir. Tüm mimari havuz tasarımları, görsel, aynı zamanda da işlevsel olmakla beraber, hijyen sağlanması açısından, %100 taşma tekniğine göre planlanmalıdır. TS 11899 Yüzme Havuzu Suyunun Hazırlanması, Teknik Yapım, Kontrol, Bakım ve İşletmesi için Genel Kurallar standardında belirtilenler, sağlıklı bir havuzun oluşması için çok önemlidir.

 

Fotoğraf Galerisi