Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

Jaxpel 440

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Uygun dozaj sağlandığında makinede kireç birikimini önler.

Jaxpel 441

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Bulaşıkların lekesiz ve çabuk kurumasını sağlar. Yıkanan malzemelerde iz bırakmaz.

Lopex 515

Bakterilere karşı koruma özelliği olan madde içeren sıvı el sabunudur. Cilde uyumlu pH değeri ile sürekli kullanımlarda dahi cilde zarar vermez.

Lopex 525

Ellerin ve gıda üretimi yapılan yüzeylerin yıkama sonrasında ve her işe başlamadan önce hijyen sağlamak amacıyla kullanılır. Alkol esaslıdır.

Lopex 530

Duvar, zemin, alet ve ekipmanların dış yüzeyleri gibi açık alanların temizliğinde ve kokuların giderilmesinde kullanılır.

Lopex 535

Duvar, zemin ve hassas metallerden (alüminyum, galvaniz v.b.) yapılmış alet ve ekipmanların dış yüzeylerinin temizliği için kullanılır.

Lopex 550

Gıda sektöründe, ağır kirli yüzeylerin köpüklü sistem ile temizliğinde kullanılır. İçeriğindeki yüzey aktif ve alkali maddeler, ağır yağ, kir ve kanı kolayca temizler.

Lopex 555

Çiğ sebze ve meyveler üzerindeki kirin güvenli bir şekilde temizlenmesini sağlar. Soğuk suda kolayca çözünür. Uygulaması kolay ve ekonomiktir.

Özel Markalı Ürünler

2003 yılında üretim kabiliyetimizi, personelimizi, birikimimizi ve değerlerimizi koruyarak özel markalı ürün (private label) üretim yapma kararı aldık. Böylece özel markalı ürün sektörünü temizlik ürünleri segmentinde bir büyüme alanı olarak belirledik.

SALCO Şampuan

Kolay şekil alan, parlak görünümlü saçlar için kremsiz şampuan. Saçları yıpratmadan temizler ve her saç teline derinlemesine nüfuz eder.

1 2 3 4 5 6 7 89 10 11 12 13