Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

Jaxpel 405

Kurumuş çay, kahve ve nişasta atıklarını, tabak ve fincanlardan yalnızca bulaşık makinesinde yıkayarak çıkarmak son derece zordur.

Jaxpel 406

Zamanla beyaz porselen üzerinde çatal-bıçak kullanımından dolayı gri metal çizikleri oluşur. Normal yıkama ve ağartma maddeleri ile çıkarılamayan bu izlerin çıkarılması için daldırma ürünüdür.

Jaxpel 407

Ahşap, alüminyum ve boyalı yüzeyler hariç her türlü yüzeyde kullanılır. Özellikle mutfaklardaki zeminler, duvarlar üzerinde yoğunlaşan yağ tabakasının ve yoğun kirin temizlenmesinde etkilidir.

Jaxpel 408

Ocak, davlumbaz, fırın, ızgara gibi mutfak ünitelerinde günlük olarak oluşan yağları, atıkları temizlemek için doğrudan kullanılır. Temizlik sırasında ovalama gerektirmez.

Jaxpel 409

Ocak, fırın, ızgara ve fritöz gibi mutfak aletleri üzerinde biriken yanmış yağları, ovma ve kazıma gerektirmeden kolayca temizler. Yoğun olduğundan dik yüzeylerde de etkilidir.

Jaxpel 411

Yemek üretimi yapılan tesislerde zamanla lavabolarda ve giderlerde atıklar birikerek tıkanıklığa yol açar. Bu durum hem çalışma koşullarını ağırlaştırır, hem de insan sağlığı açısından tehlike yaratır.

Jaxpel 412

Yıkama makinelerinde ön yıkamada kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Bardak ve tabaklardaki çay, kahve ve meyve suyu gibi lekeleri çıkarır.

Jaxpel 420

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. İçeriğinde bulunan güçlü aktif maddeler ile her tür lekeyi kolayca söker.

Jaxpel 421

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Yıkanan bulaşıkların lekesiz ve çabuk kurumasını sağlar.

Jaxpel 425

Çok köpüren bir yıkama maddesidir. Elde bulaşık yıkamada kullanılır. Özel formülü cildinizi korur, yıpranmasını önler. 5,5 pH`ı sayesinde ellerinizin doğal dokusuna zarar vermez.

1 2 3 4 5 6 78 9 10 11 12 13