Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

Forest M 500 El Temizleme Sıvısı

Cilt pH`ına uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Sıvı olması nedeniyle kullanımı kolay, ekonomik ve hijyeniktir.

Forest S 900 Saç Şampuanı

Kolay şekil alan, parlak görünümlü saçlar için kremsiz şampuan. Saçları yıpratmadan temizler ve her saç teline derinlemesine nüfuz eder.

Forest V 600 Vücut Şampuanı

Forest vücut şampuanı, özel formülü ile cildinizi temizler ve nemlendirir. Hoş parfüm kokusu, vücudunuzun dinlenmesine yardımcı olur.

Jaxpel 400

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. İçeriğinde bulunan güçlü aktif maddeler ile her tür lekeyi kolayca söker.

Jaxpel 401

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Yıkanan bulaşıkların lekesiz ve çabuk kurumasını sağlar.

Jaxpel 402

Su sertliği yüksek olan yerlerde, bulaşık makinelerinde oluşan kireç birikimini çözerek temizler. Makinenin daha verimli çalışmasını sağlar, enerji kaybını önler. Kirecin temizlenmesi hijyenik açıdan da önemlidir.

Jaxpel 403

Çok köpüren bir yıkama maddesidir. Elde bulaşık yıkamada kullanılır. İçerdiği yüzey aktif maddelerle donmuş yağları ve kirleri kolayca sökerek temizler.

Jaxpel 404

Çok köpüren bir yıkama maddesidir. Elde bulaşık yıkamada kullanılır. İçerdiği yüksek oranda yüzey aktif maddelerle donmuş yağları ve kirleri kolayca sökerek temizler.

Jaxpel 405

Kurumuş çay, kahve ve nişasta atıklarını, tabak ve fincanlardan yalnızca bulaşık makinesinde yıkayarak çıkarmak son derece zordur.

Jaxpel 406

Zamanla beyaz porselen üzerinde çatal-bıçak kullanımından dolayı gri metal çizikleri oluşur. Normal yıkama ve ağartma maddeleri ile çıkarılamayan bu izlerin çıkarılması için daldırma ürünüdür.

1 2 3 4 5 67 8 9 10 11 12 13