Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

Forest K 6 Konsantre Alkali Yüzey Temizleyici

Ürün konsantredir ve seyreltme aparatı ile birlikte kullanılır. Kirli yüzeylerdeki kiri söker atar.Boyası çıkabilen hassas yüzeylerde kullanılmaz. Hoş kokusu sayesinde ferah bir nefes almanızı sağlar.

Forest L 500 El Temizleme Sıvısı

Cilt pH`ına uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Sıvı olması nedeniyle kullanımı kolay, ekonomik ve hijyeniktir. Hoş kokuludur. İçerdiği aktif maddeler, biyolojik olarak doğada parçalanabilir.

Forest M 500 El Temizleme Sıvısı

Cilt pH`ına uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Sıvı olması nedeniyle kullanımı kolay, ekonomik ve hijyeniktir.

Forest S 900 Saç Şampuanı

Kolay şekil alan, parlak görünümlü saçlar için kremsiz şampuan. Saçları yıpratmadan temizler ve her saç teline derinlemesine nüfuz eder.

Forest V 600 Vücut Şampuanı

Forest vücut şampuanı, özel formülü ile cildinizi temizler ve nemlendirir. Hoş parfüm kokusu, vücudunuzun dinlenmesine yardımcı olur.

Jaxpel 400

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. İçeriğinde bulunan güçlü aktif maddeler ile her tür lekeyi kolayca söker.

Jaxpel 401

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Yıkanan bulaşıkların lekesiz ve çabuk kurumasını sağlar.

Jaxpel 402

Su sertliği yüksek olan yerlerde, bulaşık makinelerinde oluşan kireç birikimini çözerek temizler. Makinenin daha verimli çalışmasını sağlar, enerji kaybını önler. Kirecin temizlenmesi hijyenik açıdan da önemlidir.

Jaxpel 403

Çok köpüren bir yıkama maddesidir. Elde bulaşık yıkamada kullanılır. İçerdiği yüzey aktif maddelerle donmuş yağları ve kirleri kolayca sökerek temizler.

Jaxpel 404

Çok köpüren bir yıkama maddesidir. Elde bulaşık yıkamada kullanılır. İçerdiği yüksek oranda yüzey aktif maddelerle donmuş yağları ve kirleri kolayca sökerek temizler.

1 2 3 4 5 67 8 9 10 11 12 13