Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

Forest G 321 Profesyonel Jel Lavabo Açıcı

Küvet, evye ve tuvaletlerin tahliye borularındaki yağ, saç, çeşitli pislik ve diğer sıvanan artıkların birikmesiyle oluşmuş tıkanıklıkları kimyasal eritme yoluyla açar. Güçlü formülü ile tıkanıklıkları zahmetsizce giderir, ayrıca sıcak suya gerek yoktur.

Forest G 322 Köpüklü Asidik Sert Yüzey Temizleyici

Kireç çözücü formülü ile banyonuzdaki inatçı sabun artıklarını ve kireç kalıntılarını ovalamadan, hassas yüzeyleri çizmeden kolayca temizler.

Forest G 323 Kötü Koku Giderici Sprey

Kötü kokuyu oluşturan moleküller genellikle nitrojen ve sülfür atomları içerirler.

Forest H 600 Hijyenik El Yıkama Maddesi

Cilt pH`ına uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Zararlı etkenlere karşı koruma özelliği sağlar. Elleri derinlemesine temizlerken aynı zamanda hijyen sağlar.

Forest K 350 Konsantre Cam ve Genel Temizlik Ürünü

Geniş yüzey temizlikleri, cam, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kağıdı, ahşap yüzeyler, evye, banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır.

Forest K 355 Konsantre Alkali Banyo Temizleyici

Ürün konsantredir ve seyreltme aparatı ile birlikte kullanılır. Kirli yüzeylerdeki kiri söker atar.Boyası çıkabilen hassas yüzeylerde kullanılmaz. Hoş kokusu sayesinde ferah bir nefes almanızı sağlar.

Forest K 360 Konsantre Asidik Banyo Temizleyici

Seyreltme aparatı ile birlikte kullanılan konsantre bir üründür. Kireci kolayca yok eder, temizlik sağlar.

Forest K 361 Konsantre Hijyenik Klozet Temizleme Maddesi

Forest K 361 Konsantre Hijyenik Klozet Temizleme Maddesi; Ürün seyreltme aparatı ile birlikte kullanılır. Konsantre ürün su ile seyreltiğinde kıvam alır. Kolzet ve pisuardaki kireç ve üretaşı oluşumlarını çözer. Düzenli kullanıldığı takdirde bu kirliliklerin oluşumunu engeller.

Forest K 365 Konsantre Hava Aromatize Edici

Forest K 365 Konsantre Hava Aromatize Edici seyreltme aparatı ile birlikte kullanılır. Su ile seyreltiğinde oda ve çamaşır kokusu olarak kullanılır. Yaşam alanlarında temizlik ve ferahlık hissi verir. Halı, perde, çarşaf, yatak örtüsü ve çamaşır gibi kumaş yüzeylerde hoş bir koku sağlamak amacı ile kullanılır. Ortamdaki kötü kokulara karşı kullanılabilir.

Forest L 500 El Temizleme Sıvısı

Cilt pH`ına uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Sıvı olması nedeniyle kullanımı kolay, ekonomik ve hijyeniktir. Hoş kokuludur. İçerdiği aktif maddeler, biyolojik olarak doğada parçalanabilir.

1 2 3 4 56 7 8 9 10 11 12 13