Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

Forest G 320 Oda Kokusu

Yaşam alanlarına ferahlık ve tazelik verir. Kullandığınız mekânın her köşesinde rahatlatıcı kokusunu hissedebilirsiniz.

Forest G 321 Profesyonel Jel Lavabo Açıcı

Küvet, evye ve tuvaletlerin tahliye borularındaki yağ, saç, çeşitli pislik ve diğer sıvanan artıkların birikmesiyle oluşmuş tıkanıklıkları kimyasal eritme yoluyla açar. Güçlü formülü ile tıkanıklıkları zahmetsizce giderir, ayrıca sıcak suya gerek yoktur.

Forest G 322 Köpüklü Asidik Sert Yüzey Temizleyici

Kireç çözücü formülü ile banyonuzdaki inatçı sabun artıklarını ve kireç kalıntılarını ovalamadan, hassas yüzeyleri çizmeden kolayca temizler.

Forest G 323 Kötü Koku Giderici Sprey

Kötü kokuyu oluşturan moleküller genellikle nitrojen ve sülfür atomları içerirler.

Forest H 600 Hijyenik El Yıkama Maddesi

Cilt pH`ına uygun olduğundan ve cilt koruyucu katkılar içerdiğinden cildi bozmaz. Zararlı etkenlere karşı koruma özelliği sağlar. Elleri derinlemesine temizlerken aynı zamanda hijyen sağlar.

Forest K 1 Konsantre Hijyenik Klozet Temizleme Maddesi

Forest K 361 Konsantre Hijyenik Klozet Temizleme Maddesi; Ürün seyreltme aparatı ile birlikte kullanılır. Konsantre ürün su ile seyreltiğinde kıvam alır. Kolzet ve pisuardaki kireç ve üretaşı oluşumlarını çözer. Düzenli kullanıldığı takdirde bu kirliliklerin oluşumunu engeller.

Forest K 2 Konsantre Cam ve Genel Temizlik Ürünü

Geniş yüzey temizlikleri, cam, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kağıdı, ahşap yüzeyler, evye, banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır.

Forest K 3 Konsantre Cam Temizleme Maddesi

Forest K 3 Konsantre Cam Temizleme Maddesi Seyreltme aparatı ile seyreltilerek otel, fabrika, hastane, büro ve evlerdeki cam, ayna, televizyon ekranı ve benzeri parlak yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Cam yüzeyler çabuk ve kolayca parlatılır. Yağlı lekeleri, is lekelerini kolayca çıkarır. durulamaya gerek yoktur.

Forest K 4 Konsantre Asidik Banyo Temizleyici

Seyreltme aparatı ile birlikte kullanılan konsantre bir üründür. Kireci kolayca yok eder, temizlik sağlar.

Forest K 5 Konsantre Hava Aromatize Edici

Forest K 5 Konsantre Hava Aromatize Edici seyreltme aparatı ile birlikte kullanılır. Su ile seyreltiğinde oda ve çamaşır kokusu olarak kullanılır. Yaşam alanlarında temizlik ve ferahlık hissi verir. Halı, perde, çarşaf, yatak örtüsü ve çamaşır gibi kumaş yüzeylerde hoş bir koku sağlamak amacı ile kullanılır. Ortamdaki kötü kokulara karşı kullanılabilir.

1 2 3 4 56 7 8 9 10 11 12 13