Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

Alcov C 4

Hassas yüzeylerde, zemine yerleşmiş kir ve yağları temizler. Temizlik otomatları için uygundur. Linollium gibi hassas yüzeyler için özel olarak üretilmiştir.

Alcov C5 Zemin otomatları için az köpüren temizleyici

Alcov C5 Zemin otomatları için az köpüren temizleyici

Alcov KRİSTAL

Mermer, traverten, karo taş gibi kalsiyum karbonat esaslı taşların parlatılmasında kullanılır. Kalsiyumla birleşerek son derece sert ve dayanıklı bir satıh oluşturur.

Alcov POLİMER

Karo taş, mozaik, traverten, PVC, marley, linoneum gibi yüzeylerin parlatılmasında ve kaplanmasında kullanılır. Yüzeyleri parlatırken, dayanıklı bir satıh oluşturarak dış etkenlerden korur.

Alcov Sense Care

Cilalı yüzeylerin günlük temizlik ve bakımında kullanılır. Nötr bir ürün olduğu için cilayı bozmaz, parlaklığını korur, cilanın ömrünü uzatır.

Ante Banyo & WC Temizleme Maddesi

Klozet ve pisuarlardaki kireç ve üretaşı oluşumlarını çözer. Sudan kaynaklanan ağır pas lekelerini çıkartır. Düzenli kullanıldığı taktirde bu kirliliklerin oluşumunu engeller. Temizliği sağlarken ayrıca hijyen sağlar. Kuvvetli asidiktir.

ANTE Bulaşık Makinesi Deterjanı

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Uygun dozaj sağlandığında makinede kireç birikimini önler. Her türlü su sertliğinde etkilidir. Ağır kokuları giderir.

ANTE Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır. Bulaşıkların lekesiz ve çabuk kurumasını sağlar. Yıkanan malzemelerde iz bırakmaz.

ANTE Cam Temizleyici

Otel, fabrika, hastane, büro ve evlerdeki cam, ayna, televizyon ekranı ve benzeri parlak yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Cam yüzeyler çabuk ve kolayca parlatılır.

ANTE Çamaşır Suyu

Güçlü klor esaslı formülü sayesinde, beyaz çamaşırların ağartılmasında ve lekelerin çıkartılmasında etkilidir.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13