Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

Setrax SOFT FRESH Çamaşır yumuşatıcısı

Özellikle havlu, bornoz ve yünlülerde doğal bir yumuşaklık sağlar. Statik elektriklenmeyi önler.

Setrax SOFT LAVANTA Çamaşır yumuşatıcısı

Çamaşır Yumuşatıcısı. Endüstriyel çamaşırlar için geliştirilmiştir.

Setrax SOFTLY Çamaşır yumuşatıcısı

Çamaşır yumuşatıcısı. Endüstriyel çamaşırlar için geliştirilmiştir. Yüksek yumuşatma özelliğine sahiptir. Ütülemede ve kurutmada kolaylık sağlar.

Setrax SOL Yağ ve Kir Çözücü Yardımcı Yıkama Maddesi

Yağ ve kir çözücü yardımcı yıkama maddesi. Yoğun kirli çamaşırlarda kullanılır.

Setrax SPRING Oda ve çamaşır kokusu

Oda ve çamaşır kokusu. Çamaşırlarda ve genel mekanlarda kullanılabilir.

Setrax Yağ Çözücü

Doğal ve madeni yağ, krem, ruj, oje, ayakkabı boyası, yağlı boya, zift, katran, mum, zamk, tükenmez kalem, mayonez, çikolata gibi organik bileşikler içeren lekeleri çıkartmak için kullanılır.

Tanin Çözücü

Meyve ve sebze suları, kola, çay, kahve, dondurma, kırmızı şarap, çimen gibi boyar maddeler içeren, bitki özünde bulunan tanin türü lekelerin çıkartılmasında kullanılır.

Target 200

Halı ve koltuk yüzeylerinin temizliğinde kullanılır. Kuru köpük makineleri ve altına halı fırçası takılmış cila makinesi ile bol köpüklü ortam oluşturarak kir ve yağları halının yüzeyinden çıkarır, kolay temizlenmesini sağlar.

Target 201

Halı ve koltuk yüzeylerinin temizliğinde halı yıkama makinelerinde kullanılır. Köpüğü kontrollüdür. Halıda kalıntı bırakmaz. Sentetik ve doğal elyaflı her türlü halıda kullanılabilir.

Target 202

Halı ve koltukların temizliğinde halı yıkama makinelerinde kullanılır. Yüzey aktif madde ve kir çözücüler içerir. Bu nedenle halının derinlemesine işlemiş kirlerini kolayca çözer, temizler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1112 13