Başa

ÜRÜNLER » Temizlik Ürünleri

Setrax Likid HID

Sıvı dozaj pompası ile kullanıma uygundur. Hastane, restoran, otel ve fabrika gibi, ağır kir oluşturabilecek tesislerde lekelerin giderilmesi için kullanılır.

Setrax Likid OXY

Sıvı dozaj pompası ile kullanıma uygundur. İçerdiği aktif oksijen ile güvenli bir leke çıkarıcı ve ağartma maddesidir. Her sıcaklıkta etkilidir.

Setrax Likid SOL

Sıvı dozaj pompası ile kullanıma uygundur. Makinelerde yağ ve kir çözücü olarak deterjan ile birlikte kullanılır. Her su sıcaklığında etkilidir.

Setrax Likid SOL Ekstra Yağ ve Kir Çözücü

Otomatik çamaşır yıkama makinelerinde yağ ve kir çözücü olarak ana yıkama deterjanı ile birlikte kullanılır. Yüzey aktif maddeler içeren, köpüğü ayarlı sıvı yardımcı yıkama maddesidir. Özellikle yağlı lekeler ve ağır kirler üzerinde yüksek etki gösterir. Her su sıcaklığında etkilidir. Renkli ve beyaz, sentetik, pamuklu, karışım elyaflı, yünlü ve her türlü nazik çamaşırın yıkanmasında güvenle kullanılır. Renkleri soldurmaz. Ana yıkama maddesi ile birlikte ya da diğer yüksek alkali yardımcı yıkama maddeleri ile kullanılarak hastane ve restoran çamaşırlarındaki ağır yağ ve kiri çözer.

Setrax Neutralizer

Gereğinden fazla yumuşak ve alkalinitesi yüksek sularda, son durulama işlemini gerçekleştirmek için kullanılan yardımcı yıkama maddesidir. Çamaşırların zamanla sararmasını engeller.

Setrax OXY Oksijenli Ağartıcı

Oksijenli toz ağartıcı. Beyazlarda mükemmel beyazlık ve parlaklık sağlar.

Setrax PERBO Ağartıcılı ve TAED Katkılı Ana Yıkama Deterjanı

Az köpüren ağartıcılı ve TAED katkılı ana yıkama deterjanı

Setrax Peroxy Perasetik Asit Bazlı Ağartıcı

Sıvı dozaj pompası ile kullanıma uygundur. İçerdiği perasetik asit ve aktif oksijenin sinerjik etkisiyle düşük sıcaklıkta güvenli bir leke çıkarıcı ve ağartma maddesidir.

Setrax PS

Demir ve bakır gibi metallerin oluşturduğu pas lekelerinin giderilmesinde, ayrıca çamur ve çimento kirlerinin çıkarılmasında kullanılır. Bölgesel olarak kullanılır, yıkama suyuna katılmaz.

Setrax RIVA Oda ve çamaşır kokusu

Kalıcı ve hoş kokulu çok amaçlı parfümdür. Genel mekanlar ve odalarda havaya sıkılarak hoş ve güzel kokması sağlanır. Yıkanmış ve kurutulmuş çamaşırlara, özellikle havlu ve perdelere hoş ve kalıcı bir koku verir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1011 12 13