Başa

ÜRÜNLER » Kimyasallar

TEKNOPHOS KSF 14 Buhar Jeneratörü için Korozyon İnhibitörü

Orta ve düşük dağılım oranına sahip uçucu aminlerin oluşturduğu kısa ve orta uzunluktaki buhar ve kondens hatlarında oksijen, karbondioksit ve pH`a bağlı korozyonun elimine edilmesi için formüle edilmiş sıvı bir ürün kombinasyonudur.

TEKNOPHOS KSF 1400 Buhar Jeneratörü için Korozyon İnhibitörü

Orta ve düşük dağılım oranına sahip uçucu aminlerin oluşturduğu kısa ve orta uzunluktaki buhar ve kondens hatlarında karbondioksite bağlı korozyonun elimine edilmesi için formüle edilmiş sıvı bir ürün kombinasyonudur.

TEKNOPHOS KSF 17 Oksijen İnhibitörü

Yüksek dağılım oranına sahip metal pasife edici ve kimyasal olarak oksijen bağlayıcı özelliklere sahip amin türevlerinin bir kombinasyonudur.

TEKNOPHOS KSF 1700 Oksijen İnhibitörü

Yüksek dağılım oranına sahip metal pasife edici ve kimyasal olarak oksijen bağlayıcı özelliklere sahip amin türevlerinin bir kombinasyonudur.

TEKNOPHOS KSF 20 Buhar Jeneratörü Kışır İnhibitörü

Çok yüksek termal ve kimyasal stabilitesi olan, polimerik dispersantlar, özel seçilmiş fosfonatlar ve alkalinite oluşturucu hidratlardan formüle edilmiş çok kuvvetli sıvı bir depozit inhibitörüdür.

TEKNOPHOS KSF 2000 Buhar Jeneratörü ve Kazanlar İçin Kışır İnhibitörü

Çok yüksek termal ve kimyasal stabilitesi olan, polimerik dispersantlar, özel seçilmiş fosfonatlardan formüle edilmiş çok kuvvetli, sıvı bir depozit inhibitörüdür.

TEKNOPHOS LBR Biyosit

Soğutma Kuleleri Çevrim Suları için Biyosit

TEKNOPHOS M 45 Kapalı Devre Korozyon İnhibitörü

TEKNOPHOS M 45 berrak görünümlü, molibdat-azole kombinasyonundan oluşan korozyon inhibitörüdür. Kromat, fosfat içermez. Kapalı devre ısıtma-soğutma sistemlerinde oluşan pitting ve galvanik korozyonun önlenmesi amacı ile kullanılır.

TEKNOPHOS MC 20 Dezenfektan

İçme ve Kullanma Suyu Dezenfektanı Yardımcı Maddesi

TEKNOPHOS MIX Korozyon ve Depozit Önleyici

Hidrolize karşı dirençli sertlik stabilizörleri ile karbondioksit ve oksijen korozyonunu önleyici dispersantlar ve biyosidal aktif bileşikler içerir.

1 2 3 4 5 6 7 89 10 11