Başa

ÜRÜNLER » Kimyasallar

TEKNOPHOS GM 30 Genel Maksatlı Antiskalant

Genel maksatlı antiskalanta ihtiyaç duyulan alanlarda, açık çevrimli soğutma suyu ve benzeri endüstriyel uygulamalar da dâhil olmak üzere güvenle kullanılabilir.

TEKNOPHOS H 45 Kapalı Devre Korozyon İnhibitörü

Berrak görünümlü, nitrit-borate-azole kombinasyonundan oluşan korozyon inhibitörüdür. Kromat ve fosfat içermez. Kapalı devre ısıtma-soğutma sistemlerinde oluşan pitting ve galvanik korozyonunun önlenmesi amacı ile kullanılır.

TEKNOPHOS H 4500 Kapalı Devre Korozyon İnhibitörü

Berrak görünümlü, nitrit-borat kombinasyonundan oluşan korozyon inhibitörüdür. Kromat ve fosfat içermez. Kapalı devre ısıtma-soğutma sistemlerinde oluşan pitting ve galvanik korozyonunun önlenmesi amacı ile kullanılır.

TEKNOPHOS HBT PLUS Tablet Dezenfektan

Fan-coil Tavaları İçin Dezenfektan Tablet

TEKNOPHOS HBT Tablet Dezenfektan

Fan-coil Tavaları İçin Dezenfektan Tablet

TEKNOPHOS HD 55 Korozyon önleyici

Yüksek dağılım oranına ve oksijen indirgeyici özelliğe sahip bir üründür. Diğer oksijen tutucu ürünlere göre öne çıkan önemli özelliklere sahiptir.

TEKNOPHOS K 55 Soğutma Kolektörleri için pH Dengeleyici

İnhibitör içerikli bir pH dengeleyicidir. Özellikle soğutma kulesi çevrim suyu alkalinitesini nötralize etmek ve ortam pH`ını dengede tutmak üzere formüle edilmiştir.

TEKNOPHOS KL Soğutma Kuleleri Korozyon ve Kışır İnhibitörü

Açık devre soğutma sistemleri için geliştirilmiş yapısında korozyon inhibitörleri, kristal gelişim modifikatörleri ve dispersantlar içeren eşsiz bir kombinasyondur.

TEKNOPHOS KP 40 Kapalı devre için pH düzenleyici

Yüksek pH`a sahip sistemler için hazırlanmış, organik asit ihtiva eden sıvı bir üründür. Öncelikle pH değerini korozyon kontrolü için uygun bir değere getirir.

TEKNOPHOS KS 8725 Kapalı devre soğutma suyu için korozyon inhibitörü

Polifosfat, organik fosfat ve azole bileşiklerinden oluşmuş korozyon inhibitörüdür. Kapalı devre soğutma sularının şartlandırılması için kullanılır.

1 2 3 4 5 6 78 9 10 11