Başa

ÜRÜNLER » Havuzlar

Misinalı Havuz Yapımı ve Projesi

İç mekânlarda su sıçramasının istenmediği durumlarda alt ve üst kolektörler arasına gerilen misina ya da çelik teller üzerinden su akıtılması ile yapılan havuz sistemleridir.

Olimpik Havuz Yapımı ve Projelendirilmesi

FR 2.1.1 Havuzun boyu 50 metredir. Eğer başlangıç kısmında veya ona ek olarak dönüş kısmında otomatik resmi ekipmanların dokunma panellerinden kullanılıyorsa,iki panelin arasında gerekli olan mesafeyi sağlayabilmek için havuzun 50 metre uzunluğa sahip olması gereklidir.

Paslanmaz Küre Süs Havuzları

Havuz yapımı konusunda lider firma olan Günsu; otel lobi ve iç mekanları için paslanmaz krom küre şeklinde süs havuzlarını sunar. Paslanmaz süs havuzlarımız LED ışık ve fıskiye animasyonlu olup müşterilerin dikkatini çekmektedirler.

Polyester Havuz Yapımı ve Satışı

Kompozit plastik malzemeler arasında en bilineni ve en çok kullanılanı fiber-glass ya da CTP adıyla tanınan cam elyaf takviyeli polyesterdir.

Rafting Havuzu Yapımı

Rafting, outdoor sporlarının en heyecanlılarından birisidir. Bu spor şimdi aquaparklarda da yapılabilmektedir.

Sörf Havuzu Yapımı

Sportif ve eğlence amaçlı olarak sörf tutkunlarını dalga olmasa da aquaparklarda ya da turistik tesislerde bu tutkularıyla buluşturabilmek amacıyla, yapay olarak tasarlanmış dalga formu ya da yüksek şiddetli karşı akıntı sistemi ile oluşturulan havuzlardır.

Su Perdesi Havuzu Yapımı

Suyun düz bir satıhtan akıtılarak yansıma elde edilmesi amacıyla dizayn edilen havuz tiplerindendir.

Şok Havuzu Yapımı ve Projelendirilmesi

Hamam ya da sauna uygulamasından sonra vücudun ani soğutulması maksadıyla kullanılan havuzlardır.

Tembel Nehir ve Çılgın Nehir

Lazy River suyun 0,5m/sn ile 1,5m/sn arasındaki bir hızla nehir derinliği 1.20m'yi geçmeyen halka şeklinde suyun devamlı bir yöne itilmesiyle oluşturulan bir sistemdir.

Termal Havuz Yapımı ve Projelendirilmesi

Termal havuzlarda, 38-41°C sıcaklıkta mineral içeren sularla, ağrılı romatizma hastalıkların, kireçlenmelerin, deri hastalıklarının, stres ve strese bağlı rahatsızlıkların tedavisi amaçlanmaktadır.

1 23 4