Başa

ÜRÜNLER » Havuzlar

Havuz Aydınlatma Ekipmanları

AQUALED serimiz, su içinde veya suya yakın bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Daha az enerji ile daha fazla ışık üretir. Uzun ömürleri sayesinde son derece tasarrufludur.

Havuz Filtrasyon Pompaları

Çevre dostu yeni nesil yerli üretim ya da tercihe göre Avrupa menşeili, ön filtreli, havuz pompalarını projelerimizde kullanılmaktayız.

Havuz Isıtma, Havuz Soğutma ve Nem Alma Sistemleri

Havuzu ısıtmak için gerekli enerjinin yaklaşık olarak %80’ini havadaki mevcut ısı rezervinden karşılar. Gerekli ısı enerjisinin sadece %20’si için elektrik harcar.

Havuz İçi Ekipmanları

Skimmerler, besleme nozulları, havuz dip süzgecileri, dip süzgeç ızgaraları, havuz dip süzgeçleri gibi tüm havuz içi ekipmanlarının teminini Günsu kalitesi ve garantisi ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Havuz Kenar Ekipmanları

Paslanmaz çelik havuz merdivenleri, Havuz duşları, tramplenler, pvs ve paslanmaz çelik taşma ızgaraları, CTP ayak yıkama tekneleri, havuz kaymazları gibi her türlü kenar ekipmanlarının teminini Günsu kalitesi ve garantisi ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Havuz Temizlik Ekipmanları

Havuz Süpürgeleri, teleskopik süpürge sapları, vakum hortumları, hortum adaptörü, havuz kepçesi, havuz fırçaları, termometreler gibi havuz temizliği ile ilgili her türlü ürünü Günsu kalitesi ve garantisi ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Isı pompası ile havuz suyu ısıtma

Havuz suyu ısıtma sistemi olarak kullanılan ısı pompaları. Havuz ve hamam suyunu ısıtarak 4 mevsim optimum sıcaklık sağlar.

Jakuzi Havuzu Yapımı ve Masaj Sistemleri

Jakuziler havuzların içerisinde oturma gurubu oluşturularak ya da bağımsız havuzlar içerisinde oturma gurubu oluşturularak su ve/veya hava yardımı ile insan vücuduna basınçlı su uygulayarak masaj yapan havuz tipidir.

Kapalı Yüzme Havuzu Yapımı ve Projelendirilmesi

Kapalı mekan yüzme havuzları, sitelerde, residencelarda, spor kompleksleri ve otellerde, yoğun kullanıma haiz yüzme havuzlarıdır.

Kuru Havuz Yapımı ve Projesi

Kuru havuzlar, çalışmadığı zamanlarda etraf döşemesi ile aynı kotta ve görüntüde kalacak şekilde dizayn edilmiş, açık hacimli uygulamaların yapılamadığı ya da suyun görsel olarak gözlenmek istenmediği yerlerde (AVM, caddeler, su yürüme yolları, oyun alanları) uygulanabilir.

12 3 4