Başa

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri Sanayi ve Ticaret AŞ

İletişim Bilgileri

Genel Merkez (Fabrika)

Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Atatürk Bulvarı
No: 25 07190 Döşemealtı / ANTALYA

Telefon 0242 258 11 40 (pbx)
Faks 0242 258 12 71

info@gunsu.com.tr

Vergi Dairesi Antalya Kurumlar V.D. 438 003 4556
Ticaret Sicil No 12100-ANTALYA/13639


Merkez Bölge

Bayındır Mah. Gazi Bulv. No: 36/A 07050 Muratpaşa/ANTALYA

Kimyasal Satış

Telefon 0242 346 11 57 (pbx)
Faks 0242 334 76 89
satis@gunsu.com.tr

Proje - Taahhüt Ofisi

Telefon 0242 345 15 13 (pbx)
Faks 0242 346 63 67
proje@gunsu.com.tr

Doğu Akdeniz Bölge

Kimyasal Satış

Zamanoğlu Cad. Çevreyolu Üzeri Sönmez Apt. Alanya / ANTALYA

Telefon 0242 513 46 66 (pbx)
Faks 0242 513 06 35
alanya@gunsu.com.tr

Proje - Taahhüt Ofisi

Payallar Sanayi Sit. C Blok No: 25 Payallar Kasabası Alanya / ANTALYA

Telefon 0242 545 45 75
Faks 0242 545 45 80
proje-alanya@gunsu.com.tr

Manavgat Ofis

Manavgat Org. San. Böl. Sanayi Mah. 2061 Sok. No:9 Manavgat / ANTALYA

Telefon 0242 513 39 25
Faks 0242 511 83 42
manavgat@gunsu.com.tr

Bodrum Ofis

Cumhuriyet Cad. Ortakent Mah. No: 47/1 Bodrum / MUĞLA

Telefon 0252 358 70 77
Faks 0252 358 70 42
bodrum@gunsu.com.tr

İstanbul Ofis

Mehmet Akif Mah. Elalmış Cad. Mat Apt. No:8 D:3 PK: 34785 Ümraniye / İSTANBUL

Telefon 0216 650 84 21
Faks 0216 650 84 23
istanbul@gunsu.com.tr

Ankara Ofis

Santek Havuz ve Yapı San. Tic. AŞ

Çetin Emeç Bulvarı 1322. Cad. (6. Cad.) No: 66/1 Öveçler / ANKARA

Telefon 0312 472 70 40
Faks 0312 472 70 46
santek@santekhavuz.com

İletişim Formu

Adınız Soyadınız Telefon Numaranız E-Posta Adresiniz Mesajınız Güvenlik Sorusu (9+8 = ?)